Prezent dla córki

Pomysły na prezent dla Córki

Prezenty dla córki są bardzo różne, tak samo, jak różne są same dziewczyny. Nie tylko pod względem wieku, ale również zainteresowań i potrzeb. Oferta naszych prezentów dla córek jest jednak na tyle szeroka, że każdy rodzic znajdzie tu coś, co podaruje swojej kilku-, kilkunasto-, ale i starszej córce, która wstąpiła już na drogę małżeństwa i wyprowadziła się z domu rodziców.

Prezent dla małej córeczki

Jeżeli Wasza córka ma kilka lat, w pierwszej kolejności celujecie w zabawki i słusznie, ale możliwości są znacznie szersze. Mamy bardzo wiele oryginalnych prezentów dla małych dziewczynek. Szeroką gamę stanowią zabawki edukacyjne czy dziecięce multimedia. Sprawdzić się mogą również gadżety elektroniczne, które przydadzą się nie tylko w domu, ale i szkole.

Oryginalny prezent dla nastoletniej córki

Znacznie trudniej o prezent dla licealistki. Najprościej jest kupić jej nowego smartfona, którym pochwali się ona przed koleżankami. Jako że dziewczyny w tym wieku z reguły mają już sprecyzowane zainteresowania, to dobry trop, aby nabyć im coś, co jest z nimi zbieżne. Może by tak podarować im gitarę lub aparat fotograficzny? Jak każda kobieta, również i nastolatka na pewno nie pogardzi piękną biżuterią. Zwłaszcza wówczas, kiedy jest to łańcuszek czy bransoletka z grawerem i dedykacją. Prezenty personalizowane mają szczególną wartość i nie inaczej jest w tym przypadku. Zawsze córce podarować możecie również voucher na spełnienie swoich marzeń, rozwijanie pasji, czy po prostu wycieczkę. Jako że kobiety to również miłośniczki mody, dobra będzie elegancka sukienka lub stylowa koszulka. Ważne natomiast, aby trafić w jej gusta i rzecz jasna nie pomylić się z rozmiarem.

Jaki prezent dla dorosłej córki ?

Co natomiast kupić na prezent dla córki, która nie mieszka już w rodzinnym domu? Jeżeli wprowadziła się ona do swojego mieszkania, dobre będą elementy wyposażenia czy dekoracje wnętrz. Tu również mamy coś specjalnie na prezent. Nie mamy więc wątpliwości, że w naszej szerokiej ofercie znajdziecie coś dla swoich córek i to niezależnie od ich wieku, pasji czy zbliżającej się okazji.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody