Prezent dla przyjaciółki

Idealny prezent dla przyjaciółki i koleżanki

Przyjaciółki są od tego, aby wspierać, podtrzymywać na duchu i służyć dobrą radą. Mimo iż wszyscy mamy wiele koleżanek, to przyjaciółki są wyjątkowe i nie ma ich wcale tak wiele, jak się na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać. Swoje przyjaciółki mają kobiety, ale zdarza się, że dobrą radą służą one również wielu mężczyznom. Niezależnie od płci i wieku każdą przyjaciółkę należy docenić. Nie ma lepszego na to sposobu jak przez jakiś upominek. Jednak, który z prezentów dla przyjaciółki wybrać, aby trafić w jej gusta?

Przede wszystkim prezent dla przyjaciółki musi to być oryginalny i wyjątkowy. Wasza najlepsza koleżanka na pewno doceni fakt, że postawiliście na coś nietuzinkowego, co nie oznacza, że przy prezencie nie można jej wręczyć kwiatów czy słodkości. Jak najbardziej, ale warto się nieco bardziej postarać. Choćby na prezent dla najlepszej koleżanki wybrać personalizowany upominek z grawerem. To prezent wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny, wybrany z myślą specjalnie o solenizantce.

Pomysł na prezent dla przyjaciółki

Możliwości jest wystarczająco dużo. Może to być zestaw grawerowanych kieliszków wraz z karafką lub stojak na wino. A może by tak od razu sięgnąć po cały zestaw do wina? Jeżeli Wasza przyjaciółka jest koneserem tego rodzaju trunków, na pewno nie pogardzi takim prezentem. Oczywiście równie dobrze może to być coś zabawnego, np. personalizowana poduszka, zabawny fartuch itp.

Oryginalny prezent dla przyjaciółki

Jeżeli chcecie się wykazać odrobiną kreatywności, wraz z koleżankami możecie zaproponować Jej coś extra, np. lot balonem, skok na bungee, jazdę po torze wyścigowym i inne tym podobne atrakcje. Wiele kobiet potrzebuje dziś dodatkowej dawki adrenaliny, a więc to dobry wybór na prezent dla przyjaciółek postrzeganych za nieco zwariowane i szalone, które lubią w ten sposób oderwać się od codziennego życia. Żadna nie pogardzi też voucherem do SPA.

Wyjątkowy prezent dla koleżanki

Mamy tu bardzo wiele prezentów dla kobiet bliskich sercu. W jednym miejscu zebraliśmy całą gamę upominków dla przyjaciółek, koleżanek i znajomych z pracy. Jeżeli nie macie pomysłu, co podarować kobiecie, z którymi łączą Was stosunki przyjacielskie lub zawodowe, na pewno znajdziecie tu coś odpowiedniego.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody