Prezent dla syna

Jaki prezent dla syna

Prezent dla dziecka musi być wyjątkowy niezależnie od płci. Jeżeli ma to być prezent dla Syna, wiele zależy od jego wieku i zainteresowań. W naszej ofercie na pewno znajdziecie prezent, który spełni wymagania Waszego dziecka. Mamy tu mnóstwo propozycji, pośród których na pewno znajduje się wiele prezentów dla kilkuletnich chłopców, nastolatków, ale i dorosłych mężczyzn, którzy dla rodziców zawsze będą małymi dziećmi. Jaki prezent dla Syna nabyć w zależności od okazji oraz wieku? Oto kilka propozycji!

Prezent dla dorosłego syna

Prezent dla Syna może być bardzo różny. Jeżeli jest to kilkuletni chłopak, na pewno nie pogardzi nowymi grami, gadżetami elektronicznymi czy rowerem. Oczywiście można być znacznie bardziej uczuciowym i postawić na album, który zawiera w sobie całe dotychczasowe życie chłopaka. To doskonała pamiątka i na pewno zajmie ważne miejsce na półce. A może by tak jakiś personalizowany gadżet? Tych również mamy co niemiara, od poduszek po kufle, które podarować można starszym chłopakom, którzy od czasu do czasu raczą się już złotym trunkiem. Jeżeli Syn jest pełnoletni, na pewno nie pogardzi też zestawem grawerowanych kieliszków ze śmiesznymi obrazkami czy napisami.

Jednak prezent dla Syna może być też związany z jego pasją i zainteresowaniem. Jedni lubią muzykę, a więc podarować można im płyty ulubionych zespołów czy same instrumenty. Inni natomiast zawsze marzyli o oryginalnej koszulce klubu piłkarskiego, któremu od dawna kibicują. Możliwości macie ogromne, a to nie koniec.

Prezent dla nastoletniego syna

Co odważniejsi rodzice mogą zaoferować dzieciom lot balonem czy skok na bungee, jak również skok ze spadochronem, lot paralotnią czy kurs nurkowania. Niemal każdy facet niezależnie od wieku interesuje się również motoryzacją. Może by wykorzystać tę wiedzę i podarować chłopakowi karnet na jazdę po torze wyścigowym? Dlaczego nie, choć oczywiście musi on być pełnoletni i mieć prawo jazdy. Równie dobrze możecie zaproponować mu kurs języka obcego, wycieczkę, czy zabrać go do wspólnej zabawy w Pokoju Zagadek. Mamy tak wiele możliwości, że zastanówcie się dobrze i wybierzcie właściwie.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody