Prezent dla domatora

Jaki prezent dla domatora

Domator to osoba, która wolny czas najchętniej spędza w zaciszu swojego mieszkania, najlepiej nie ruszając się z komfortowego fotela i popijając pyszną kawę przy ciekawej książce. Każdy zna taką osobę i nie zawsze są to seniorzy, którzy lubią odpoczywać w bujanym fotelu. Domatorów nie brakuje również wśród młodych ludzi. Nie należy ich za taki styl życia krytykować, ale spróbować ich zrozumieć. Wszak dla nich mało zrozumiale jest też oddawanie się rozwiązłemu życiu w barach czy dyskotekach, kładąc się spać o poranku. Jeśli znacie jakiegoś domatora, warto podarować mu coś, co będzie świadczyło o szacunku do jego stylu życia. Jednocześnie powinien to być praktyczny prezent dla domatora. Co kupić miłośnikowi własnych czterech kątów? Mamy kilka ciekawych pomysłów na oryginalny i praktyczny prezent dla domatora, który przypadnie do gustu każdemu, kto wolny czas spędza we własnych wnętrzach.

Jeśli domator lubi wypoczywać w fotelu, nie trzeba szukać daleko i można podarować mu komfortowy fotel bujany. Idąc dalej tym tropem, równie dobrze można mu ofiarować książkę, oczywiście ciekawą, czy też kubek. Warto jednak, aby te najmniejsze gadżety były oryginalne i wyjątkowe. Dlatego optymalny będzie wówczas personalizowany prezent dla domatora, co tyczy się właśnie kubków czy filiżanek, ale też koszulek i innych niewielkich gadżetów.

Śmieszne prezent dla domatora

Domator lubi dbać o swoje rośliny. Skoro tak, podarować można mu doniczki czy całe kwietniki. Dzięki temu zapewnicie mu sporo zajęcia, bo będzie musiał zadbać o swoje aksamitne rośliny w swoim mieszkaniu.

Z kolei szukając czegoś, co będzie dobrą dekoracją, postawić można na przykład na ciekawe poduszki. Jednocześnie domator na pewno będzie zadowolony z pościeli, ale też koca. Tu klasykę można połączyć z innowacyjną technologią na miarę XXI wieku i ofiarować mu koc elektryczny. Wówczas nie będzie on musiał obawiać się szybkiego wychłodzenia, a koc zapewni mu ciepło o każdej porze dnia i nocy.

Oryginalny prezent dla domatora

Tak więc oryginalnych prezentów dla domatorów w naszym serwisie nie brakuje. Jeżeli znacie miłośników własnych mieszkań, którzy niechętnie je opuszczają, na pewno znajdziecie tu coś w sam raz dla nich.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody