Prezent na imieniny

Najlepszy prezent na imieniny

Imieniny to święto, które jest często pomijane. Przynajmniej wśród ludzi w młodszym wieku. Z czasem zyskują one jednak na wartości, co nie dziwi z uwagi na to, że wraz z wiekiem, przestaje się zaglądać w metrykę, a przynajmniej robi się to niechętnie. Zaproszenie na imieniny każdy przyjmuje z wielką chęcią i uśmiechem na ustach. Ten znika, kiedy trzeba zabrać się za szukanie solenizantowi prezentu. O ile przy upominkach urodzinowych jakoś jesteśmy sobie w stanie jeszcze poradzić, o tyle znacznie trudniej znaleźć jest odpowiadające świętującym osobom prezenty na imieniny. Jako że problemy te nie są nam obce, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebującym i ulżyć im w cierpieniu, pomagając w znalezieniu odpowiedniego upominku na imieniny.

Jaki prezent imieninowy ?

Wśród naszych propozycji znajdują się prezenty imieninowe dla mamy, taty, cioci, wujka, kuzynów, ale też babci czy dziadka. O wiele trudniej prezent imieninowy znaleźć dla kogoś w młodszym wieku. Zwłaszcza że takie osoby mogą nie obchodzić hucznych imienin, a świętem numer jeden nadal są dla nich urodziny. To jednak nie powód do tego, aby pomijać imieniny takich osób. Wręcz przeciwnie, wypada zrobić jej niespodziankę i kupić wyjątkowy prezent na imieniny, który z pewnością wzbudzi uśmiech na ustach jubilata.

Jaki prezent na imieniny będzie odpowiedni? Podarowanie świętującej osobie kwiatów, na pewno nie jest niczym szczególnym. Warto by się postarać nieco bardziej. O ile bukiet po kilku dniach nadaje się do wyrzucenia, o tyle w naszej ofercie jest wiele prezentów znacznie bardziej praktycznych, z których obdarowywane osoby będą mieć wiele pożytku. Pomagamy w wyborze, a jednocześnie oszczędzamy czas osób szukających takich upominków.

Prezenty imieninowe dla każdego

Mamy prezenty imieninowe dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od stopnia pokrewieństwa z solenizantem. Oferujemy prezenty personalizowane, a wśród nich kubki, kufle czy fartuchy i deski, aż po kupony do SPA, czy wiele produktów przydatnych w domu. Jedno w każdym razie możemy Wam zagwarantować. Na pewno znajdziecie tu prezent na imieniny, który będzie ciekawy i wyjątkowy, zupełnie różny od kwiatów czy czekoladek, które były akceptowalne, kiedy wybór był naprawdę skąpy, a gości na imprezę imieninową zapraszało się na kilka godzin przed jej startem.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody