Prezenty dla każdego i na każdą okazję

FAQ

Zarejestruj się i uzupełnij swoje dane - nie jest to obowiązkowe, ale uzupełniając je Twoi znajomi dostaną informację o zbliżających się ważnych dla Ciebie okolicznościach - urodziny, imieniny, rocznice.

Masz możliwość stworzenia konta prywatnego - widoczne tylko i wyłącznie dla Twoich znajomych w serwisie mirandum.pl lub konto publiczne dostępne dla wszystkich.

Zgodnie z naszą polityką prywatności nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim!

Chcesz stworzyć listę swoich marzeń? Nic prostszego! Wystarczy, że założysz darmowe konto w naszym serwisie i uruchomisz prosty kreator tworzenia listy prezentów. Określasz okazję, na którą przygotowywana jest lista, dodasz własny tytuł i krótki opis.

Istnieją dwa typy listy prezentów, lista prywatna oraz publiczna. W przypadku listy publicznej, każdy może zobaczyć Twoją listę i się nią zainspirować. Lista prywatna jest przeznaczona tyko i wyłącznie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Posiadając listę prezentów możesz dodać dowolny produkt z mirandum.pl lub z dowolnego innego serwisu. W przypadku pierwszej opcji wystarczy że klikniesz "dodaj prezent" przy wybranym produkcie i określisz, na której liście chcesz go zamieścić.

Jeżeli chcesz dodać produkt z innego serwisu, który będzie idealnym prezentem dla Ciebie, wystarczy że skopiujesz adres strony (URL), klikniesz "dodaj prezent" i wkleisz go w odpowiednie pole. System sam wybierze odpowiednie elementy takie jak zdjęcie, nazwa, cena produktu. Wystarczy, że zatwierdzisz wybór i wybierzesz listę prezentów, na której ma być zamieszczony.

Posiadając swoją listę prezentów masz możliwość:

  • układania hierarchii prezentów - wystarczy złapać prezent i go przesunąć w odpowiednie miejsce.
  • oznaczania, że otrzymano dany prezent
  • wystawienie opinii o prezencie
  • przenoszenia prezentów między listami

Możesz udostępnić listę prezentów na platformie Facebook lub udostępnienie adresu listy - link. Link można udostępnić drogą e-mail, dowolny komunikator czy też SMS.

Wybierając udostępnienie na platformie Facebook, na Twojej tablicy pokaże się grafika z nazwą listy, trzema pierwszymi prezentami oraz informacją zachęcającą jej zobaczenie w platformie mirandum.pl

Współdzielenie list prezentów zostało przygotowane dla tych, którzy mają wspólne okazje np. rocznica ślubu, prezent dla dwojga, parapetówka. Wystarczy, że klikniesz "dodaj współwłaściciela listy". Możesz dodać każdą osobę z grona Twoich znajomych.

Każda z osób może dodawać własny prezent do listy.

Chcesz podarować osobie konkretny prezent z jego listy? Nic prostszego, zarezerwuj zakup prezentu klikając "Rezerwuj zakup". Możesz zrobić to anonimowo tak aby wywołać zaskoczenie u osoby obdarowywanej lub zrobić to oficjalnie i wysłać dodatkową jakąś informację.

Nie musisz kupować sam drogiego, wymyślnego prezentu dla bliskiej osoby. Możesz się na niego złożyć z innymi osobami będącymi w waszym kręgu znajomych. System sam podzieli kwotę na wszystkie osoby.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody