Prezent dla informatyka

Jaki prezent dla informatyka

Trudno oprzeć się wrażeniu, że XXI wiek to era komputerów i nowoczesnych technologii. W związku z tym nie brakuje wokół nas prawdziwych maniaków informatyki i technologii, które przede wszystkim mają ułatwiać życie. Skoro informatyków jest tak wiele również i upominków dla nich na rynku nie brakuje. W dużym gąszczu wszelkich gadżetów informatycznych ostatecznie trudno jest jednak znaleźć atrakcyjny prezent dla informatyka. Nie wiecie co podarować programistom, mistrzom tworzenia stron internetowych i maniakom, którzy nie potrafią wytrzymać dnia bez telefonu czy komputera? Niczym się nie martwcie, ponieważ w naszym serwisie znajdziecie mniej i bardziej oryginalne prezenty dla informatyków.

Śmieszne prezenty dla informatyka

Dobrym upominkiem dla informatyka może być na przykład myszka, pad, pendrive czy inny gadżet, z którego informatycy skorzystają i w odpowiedni sposób go spożytkują. Oczywiście nie mówimy tu o byle jakich myszkach czy padach, ale tych od najlepszych producentów, które są przeznaczone dla specjalistów, np. od gier. Jednak dobra będzie również podkładka chłodząca, a każdemu przyda się dysk zewnętrzny. Takie gadżety są niezwykle praktyczne i z pewnością przydadzą się informatykowi, który będzie z nich korzystał regularnie.

Gadżety i upominki dla informatyka i programisty

Jednak prezent dla informatyka to nie tylko gadżety. Poza nimi wziąć pod uwagę można elementy ubioru. Najpopularniejsze są tutaj koszulki. Rzecz jasna są to koszulki personalizowane, które zawierają w sobie hasła ważne dla informatyka i potwierdzające jego wysokie kwalifikacje na tej płaszczyźnie. Co jeszcze? Jeżeli nie macie prezentu dla informatyka, a czas Was nieubłaganie goni, możecie postawić na personalizowany kubek, np. okraszony napisem "#hashtag" lub znanym z Facebook "Lubię to".

Prezenty dla informatyków mogą być więc bardzo różne. Ciekawi jesteśmy, co kupicie znanym sobie informatykom, na których zawsze możecie liczyć w dobie problemów z komputerem czy Internetem. Warto ich doceniać, bo naprawa sprzętu może pochłonąć ogromne środki. Lepiej mieć kogoś obeznanego, który naprawi sprzęt za... praktyczny prezent dla informatyka.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody