Prezent na 18 urodziny

Jaki prezent na 18 urodziny wybrać ?

Dzieciństwo to nie tylko czas beztroski. To również wyczekiwanie na 18. urodziny, które otwierają przed młodym człowiekiem drzwi na świat. Już sama "osiemnastka" jest swego rodzaju nagrodą dla solenizanta, który wchodzi w dorosłość. To ten czas, kiedy wyrabiamy dowód osobisty, staramy się o prawo jazdy, czy w końcu samodzielnie możemy kupić piwo. 18. urodziny to również czas do świętowania tego szczególnego dla każdego wieku. Skoro jest przyjęcie, muszą być też i prezenty. Co kupić na "osiemnastkę? Jakie prezent na 18. urodziny będzie najlepszy?

Prezenty na 18 dla dziewczyny i chłopaka

Szukanie prezentu dla jubilata, który obchodzi 18-urodziny, nie jest niczym łatwym. Z jednej strony może to być upominek śmieszny, który budzić ma poczucie humoru, ale jest mało przydatny i tylko przypomina o tej symbolicznej dla solenizanta dacie oraz organizowanym przez niego przyjęciu. Pokazuje też, że pewien czas się skończył i trzeba nieco poważniej pomyśleć o życiu, jakby to w tym wieku nie wyglądało. Z drugiej strony, prezenty mogą być niezwykle cennymi upominkami czy w końcu zwykłą "kopertą" ze znajdującą się w niej gotówką.

Wyjątkowe pomysły na 18 urodziny

Osobiście, jesteśmy zdania, że powinien to być wyjątkowy i niezapomniany prezent na 18-urodziny. Takie też propozycje znajdziecie w naszej ofercie. W jednym miejscu są prezenty, które dorosłemu już przecież solenizantowi z wysoko podniesioną głową podarować mogą przyjaciele, znajomi, koledzy i koleżanki z klasy, ale też rodzina: rodzince, wujkowie, dziadkowie czy rodzeństwo.

Śmieszne i oryginalne

Dążyliśmy wszystkimi siłami, aby zebrać tu bardzo różne prezenty. Udało nam się to w 100%. Mamy tu śmieszne gadżety, ale i prezenty znacznie poważniejsze, które pozwolą dorosłej, ale przecież wciąż młodej osobie się rozwijać, realizować się w swoich pasjach i oddawać się ulubionemu hobby. Z jednej strony są to kursy, z drugiej wycieczki czy inne atrakcje, którymi nie pogardziłaby nawet osoba znacznie bardziej "doświadczona". A może dobrym wyborem będzie voucher na tor wyścigowy? Ten zrealizowany zostanie dopiero po uzyskaniu prawa jazdy, ale nikt nie pogardzi takim upominkiem. Jedno jest pewne. Mamy prezenty na 18-urodziny, które zwalają z nóg. O to chyba w tym wszystkim chodzi, prawda?

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody