Prezent na 30 urodziny

Jaki prezent na 30 urodziny ?

Jak można określić 30-latka? Człowiekiem młodym? Starym? A może jeszcze jakoś inaczej? Eee tam... kategoryzowanie 30-latków nie ma chyba większego sensu. Tak samo, jak ludzi młodszych i starszych. Nie ma problemu, aby być 30-latkiem i mieć duszę nastolatka, czy wręcz przeciwnie - mieć naście lat, a zachowywać się rozważnie, jak osoba dorosła. Co jednak ma powiedzieć ten, którego interesują prezenty na 30-urodziny? Skoro panuje taki galimatias, czy nie ma problemu ze znalezieniem oryginalnego i odpowiadającego 30-letniemu solenizantowi prezentu? Owszem jest i to spory. Dlatego postanowiliśmy go rozwiązać. Nareszcie zakup prezentu dla osoby w tym wieku będzie prosty. Podpowiadamy, co wybrać, a nade wszystko dajemy ogromny wybór. Pokazujemy, że tak naprawdę w wyborze upominku dla 30-letnich solenizantów ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Prezenty na 30 urodziny dla niej i dla niego

Jak wygląda wyjątkowy prezent na 30-urodziny? Należy pamiętać, że 30-latkowie to osoby, które mają już swoje pasje, a przy tym chętnie otwierają się na nowe. Warto wziąć to pod uwagę szukając dla nich prezentu. Dla miłośnika wycieczek może być to wystrzałowa, kilkudniowa kampania do Azji czy Afryki. A może Australii? Zadecydujcie sami.

Z kolei hobbyści mocnych wrażeń, którzy uwielbiają, kiedy poziom adrenaliny wykracza znacznie poza standard, na pewno nie pogardzą voucherem na skok na bungee, jazdę sportowym samochodem czy lot szybowcem lub paralotnią. A może jeszcze lepszy będzie skok ze spadochronem?

Najlepsze pomysły na prezent na 30 urodziny

Oczywiście nie musi to być tak wystrzałowy prezent na 30-urodzony. Równie dobrze postawić można na coś znacznie bardziej przyziemnego. Poza wieloma gadżetami mamy także prezenty, które pozwolą się odstresować czy wskażą nową drogę solenizantce. Chcecie przykładu? Otóż żadna kobieta nie odmówi sobie wizyty w SPA czy salonie masażu. Oczywiście, o ile voucher na takie przyjemności dostanie w prezencie, bo z odkładaniem na ów zabiegi jest różnie. Zazwyczaj nie ma takiej możliwości, bo są ważniejsze wydatki. Alternatywą, ale bardzo ciekawą i również oryginalną będą zakupy ze stylistką.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody