Prezent na 50 urodziny

Jaki prezent na 50 urodziny

50-latkowie to osoby, które mogą czuć niepokój z uwagi na swój wiek. Warto przypomnieć im więc o tym, że 50. lat to nic takiego i jest to dobra okazja do tego, aby zrobić coś w swoim życiu i zacząć się w jakiś sposób realizować. Zwłaszcza że zazwyczaj nie ciążą już na nich obowiązki rodzinne, a przynajmniej mają spokój ze zmianą pieluch. Ustabilizowane jest też ich życie zawodowe, a finanse są pod kontrolą. Jaki prezent na 50-urodziny będzie w związku z tym najlepszy?

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Co najważniejsze, 50-latkom kupić można w zasadzie wszystko. Osoby w tym wieku cieszą się z prezentów oryginalnych, o których nawet nie myśleli, ale także i drobnych upominków. Nie ma co jednak iść na łatwiznę. Dlatego warto się postarać i postawić na coś szczególnego, obdarowując 50-latków prezentami, po których zrobi im się naprawdę miło. O tym, jaki prezent na 50. urodziny będzie najlepszy, wpływ ma także powiązanie pomiędzy solenizantem a osobą, która go obdarowuje. Im mniej znany jest jubilat, tym prezent powinien być bardziej neutralny. Oczywiście, wybierając prezent dla 50-latków na urodziny, warto również kierować się upodobaniami jubilata.

Neutralne prezenty na 50-urodziny to na przykład grawerowane świeczniki, statuetki, pięknie pakowane czekoladki, zegary, obrazy i inne tym podobne przedmioty, które znajdą zastosowanie w mieszkaniu solenizanta czy solenizantki. Równie dobrze może to być jednak coś o wiele bardziej oryginalnego. Nawet w przypadku prezentów mniej odważnych, postawić można na piękną kuszę czy inną broń białą, np. ładnie zapakowane noże, które będą z dumą zdobiły kominek czy ścianę w salonie. Kobiety nie pogardzą natomiast kryształami. Nawet w tym wieku założenie naszyjnika z dużym kryształem Swarovskiego nie jest niczym dziwnym.

Oryginalne i śmieszne prezenty urodzinowe na 50

Oczywiście mamy też oryginalne prezenty na 50. urodziny. Doświadczony mężczyzna z pewnością z wielką ochotą nauczy się driftu czy przejedzie się super szybkim samochodem po torze wyścigowym. A może jest on tak zapalonym miłośnikiem wrażeń, że będzie chciał skoczyć ze spadochronem? Czemu nie, a przecież to nie wszystko, bo poza tym podarować można mu kurs strzelania, lot paralotnią i wiele więcej.

Nieco mniej odważne są w tym wieku kobiety, ale wizyta w SPA na pewno zrobi im bardzo dobrze i pozwoli odzyskać nieco sił. Z pewnością wiele miłych wspomnień przywoła u nich też wycieczka, która pozwoli zapomnieć o trudach dnia codziennego.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody