Prezent dla podróżnika

Jaki prezent dla podróżnika

Chyba każdy z nas lubi podróże, prawda? Nie może być inaczej. Kilka dni, a tym bardziej tygodni spędzonych na wakacjach potrafi postawić na nogi i przywrócić siły witalne dla nawet najbardziej zmęczonych osób. Skoro się tu znaleźliście, podejrzewamy, że szukacie prezentu dla miłośnika podróży i macie z tym problem. Niczym się nie martwicie, bo trafiliście w miejsce, gdzie krzyżują się drogi wielu obieżyświatów. Dobrze wiemy, czego potrzebują podróżnicy.

Najlepsze pomysły na prezent dla podróżnika

Zacznijmy od prezentów premium, którymi nie pogardzi żaden miłośnik podróży. Oczywiście możecie podarować im wycieczkę. Możliwości na tej płaszczyźnie macie ogromne. Możecie wykupić wycieczkę do najpiękniejszych stolic Europy, ale i posunąć się krok dalej, serwując podróżnikowi prawdziwą lekcję survivalu. Z pewnością nie pogardzi on również wycieczką do Afryki, która ostatnio jest bardzo popularnym kierunkiem podróży. Luksusowe życie pozna on natomiast przy podróży do Dubaju.

Wycieczka to zdecydowanie najlepszy prezent dla podróżnika. Jednak z uwagi na koszty, na takie prezenty decydują się nieliczni. Mamy też coś dla tych, którzy dysponują znacznie mniejszym budżetem na oryginalny prezent dla podróżnika. Możecie wówczas wybierać pośród wielu gadżetów, tak tych mniej, jak i bardziej praktycznych.

Wyjątkowe gadżety i upominki dla podróżnika

Bez wątpienia praktyczna będzie odzież termiczna. Każdemu podróżnikowi przydadzą się również funkcjonalne gadżety: latarka, lornetka, kubek termiczny, aparat, scyzoryk, kamera GoPro, ale też powerbank czy rękawiczki do smartfona. Jeżeli podróżnik jest prawdziwym obieżyświatem, dobrym i zabawnym prezentem będzie globus z korka lub zdrapywana mapa świata. Niech odznacza na niej miejsca, które już odwiedził i stawia przed sobą nowe, ciągle nieosiągnięte cele podróży.

Podróżnik nie pogardzi również prenumeratą najlepszej gazety turystycznej czy przewodników. A jeżeli chce nie tylko zwiedzać, ale również oprowadzać, a więc łączyć miłe z pożytecznym i zarabiać na swoim hobby, podarujecie mu kurs podróżnika. Prezent dla miłośnika podróży może więc mieć bardzo różny charakter.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody