piątek, 12 kwiecień 2024

Prezent dla nauczyciela

  Jaki prezent dla nauczyciela ? Nauczyciel to osoba, do której trzeba podchodzić z dużym szacunkiem. Niezależnie od tego, czy jest to nauczyciel w szkole podstawowej, pedagog w liceum, czy profesor na studiach.

  Wyświetlane: 196 z 122

  Jaki prezent dla nauczyciela ?

  Nauczyciel to osoba, do której trzeba podchodzić z dużym szacunkiem. Niezależnie od tego, czy jest to nauczyciel w szkole podstawowej, pedagog w liceum, czy profesor na studiach. Każdy na tym stanowisku chce, aby odnoszono się do niego z dużym szacunkiem i słusznie. Jednak belfer też człowiek, a skoro tak, na pewno lubi otrzymywać prezenty. Jedną z najlepszych do tego okazji jest Dzień Nauczyciela. 14 października jest dla nich dniem wyjątkowym, jednak możliwości na płaszczyźnie wręczenia prezentu nauczycielom jest więcej. Raz mogą to być jego urodziny, innym razem imieniny, a kolejnym obroniony tytuł, awans zawodowy, ślub, narodziny dziecka itp. Jeżeli szukasz prezentu dla nauczyciela i jesteś w kropce, bo chcesz postawić na coś oryginalnego, a przy tym nietuzinkowego, jesteś w najlepszym dla siebie miejscu. Nasz katalog prezentów dla nauczyciela zawiera w sobie wiele możliwości prezentowych.

  Na prezent dla nauczyciela z reguły wybiera się coś poważnego. Dobrym wyborem będzie pięknie zapakowane pióro. Inni postawić mogą na przykład na skórzany, elegancki portfel czy upominek grawerowany i personalizowany. Oczywiście z dedykacją, dzięki czemu będzie to wyjątkowy i oryginalny prezent dla nauczyciela.

  Poważny prezent dla nauczyciela

  Jeżeli Wasze relacje z nauczycielem są nieco luźniejsze, możecie pozwolić sobie na odrobinę więcej swobody. Wówczas wybierać można wśród prezentów zabawnych, budzących uśmiech na twarzy. Śmieszny prezent dla nauczyciela na pewno nie będzie przez niego odebrany z pogardą, choć też nie warto przesadzać.

  Oryginalny prezent dla nauczyciela

  Na wyjątkowe prezenty dla nauczyciela możecie postawić, kiedy szukacie czegoś w grupie kilku lub kilkunastu osób, np. całą klasą. W takiej sytuacji warto myśleć nieszablonowo i wybrać coś, co nawet doświadczonego nauczyciela zwali z nóg. Jeżeli chcecie mu zafundować coś extra, a przy tym zostać jego ulubieńcami i mieć pewność, że nie będzie Wam robił niezapowiadanych kartkówek, spełnijcie jedno z jego marzeń. Już Wasza w tym głowa, jak poznać marzenia ulubionego belfra. Jesteśmy jednak przygotowani nawet na największe wyzwania, a więc znajdziecie tu loty balonem, skoki na bungee, loty paralotnią czy skoki spadochronowe. A może Wasz nauczyciel chciałby nauczyć się nurkowania lub odbyć szkolenie strzeleckie? Da się załatwić!

  SIUP

  TWÓJ KOSZYK 0

  Prezent z okazji

  Powrót

  Zakładany budżet

  Prezent dla

  Płeć

  Rodzaj prezentu

  Zainteresowania

  Producent

  Kategorie

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta