remove_action('wp_head','robots'); echo '', PHP_EOL;
niedziela, 3 grudzień 2023

naszyjnik z mapą srebrny pozłacany

139,00 

Udostępnij

OPIS

Srebrny, pozłacany naszyjnik z symbolem kuli ziemskiej. Kolekcja AZYMUT.
Wyjątkowy naszyjnik z symbolem kuli ziemskiej będzie idealny dla miłośników wolności, otwartości lub pasjonatów podróżowania i podziwiania świata. Ten świat może być zawsze przy Tobie lub kimś, komu chcesz go podarować. Naszyjnik wykonaliśmy go ze srebra próby 925 i pokryliśmy 24-karatowym złotem. Na prostym, delikatnym łańcuszku umieściliśmy ażurowo cięty globus o średnicy 17 mm.
Poczuj się jak Vasco da Gama lub Krzysztof Kolumb i nie ściągaj go. Niech stanie się Twoim osobistym amuletem i doskonałym towarzyszem każdej wakacyjnej przygody, podróżniczego odkrycia i stylizacji. Regulowane zapięcie naszyjnika pozwala osiągnąć długość od 42 cm do 45 cm.

INFORMACJE

Zamówienia
Szczegóły zamówienia produktu bądź usługi dostępne są na stronie Partnera

Zwroty i reklamacje

Jeżeli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, postępuj zgodnie z wytycznymi Partnera, u którego był dokonany zakup.

Więcej na temat działania naszej platformy znajdziesz w naszym regulaminie.

SPECYFIKACJA

Prezent dla

Rodzaj prezentu

Przedmiot

Płeć

Kobieta

Sklepy

SIUP

naszyjnik z mapą srebrny pozłacany

139,00 

TWÓJ KOSZYK 0

Okazje
Przeżycia

Dla solenizantów

Dla zakochanych

Na święta