Weekend we dwoje

Weekend we dwoje - najlepsze pomysły

Jaki prezent na weekend we dwoje będzie najlepszy? Tutaj możliwości jest mnóstwo, a pary, które chcą odpocząć poza miastem lub nawet w centrum największych miast Polski, nie będą miały z tym większego problemu. Jedni w weekend chcą wypocząć gdzieś na uboczu, gdzie oddadzą się spacerom. Inni natomiast potrzebują znacznie mocniejszych wrażeń i w ich przypadku weekend we dwoje wygląda zgoła odmiennie. Jaki prezent na weekend dla dwojga wybrać dla siebie, a co podarować w tej formie komuś ze swoich bliskich przyjaciół, znajomym czy rodzinie?

Weekend we dwoje w SPA, w górach czy nad morzem ?

Nasz serwis daje Wam ogromne spectrum wyboru prezentów na weekend we dwoje. Najprościej nabyć voucher na pobyt w hotelu lub SPA. Wiele par nie ma możliwości wyjechać nawet na krótki urlop, gdyż są one pochłonięte pracą od rana do nocy, a nieraz również i w weekendy. Jednak podarowanie im takiego upominku sprawia, że zmieniają nieco swoje plany i wykorzystują darmowy pobyt w hotelu lub SPA.

Gdzie pojechać na Weekend ? Odwiedź ciekawe miejsca

Jednak nikt nie mówi, że weekend we dwoje musi minąć na wypoczynku z dala od miasta, gdzie czas mija na spacerach i wsłuchiwaniu się w odgłosy lasu. Nic z tych rzeczy. Równie dobrze może to być jakaś przygoda, na przykład spływ kajakowy czy lot balonem. Prawda, że taki weekend będzie zapamiętany na długo? Jak najbardziej, a to przecież nie wszystko. Prezent na weekend we dwoje znajdą tu również miłośnicy motoryzacji, choćby w postaci jazdy na quadach czy po torze wyścigowym.

Z kolei dla romantyków atrakcyjna będzie kolacja dla dwojga. Oczywiście nie byle jaka, ale romantyczna w wykwintnej restauracji, gdzie zadbano o wszystko. Nie tylko przepyszne menu i wytrawne wino, ale również nastrój, np. świece czy muzykę.

Wybierz romantyczny weekend dla dwojga

W jednym miejscu zebraliśmy bardzo różne prezenty na weekend we dwoje. Coś dla siebie znajdą tutaj pary o różnym stażu i zainteresowaniach, które chcą odpocząć lub wypocząć aktywnie. To także szeroki wybór oryginalnych prezentów, których solenizanci na co dzień nie otrzymują. Taki voucher zgodny z ich potrzebami i zainteresowaniami na pewno im się przyda.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody