Prezent na wieczór kawalerski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Wróć do poprzeniej strony.

Prezenty na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to jedna z tych imprez, które potrafią się skończyć bardzo różnie. W większości przypadków nie jest może tak "hardcorowo" jak w filmie Kac Vegas, ale bywa bardzo gorąco. Jednak wieczór kawalerski to nie tylko dobra zabawa do białego rana, a niekiedy nawet przez kilka dni, a przynajmniej weekend. Jako że mężczyzna, który jest głównym aktorem tego widowiska, za chwilę zmieni stan cywilny, warto go obdarować jakimś upominkiem. Tym bardziej że prezenty na wieczór kawalerski nie są drogie, a potrafią być doskonałą pamiątką z tego wydarzenia. Jakie więc prezenty na wieczór kawalerski będą najlepsze? Co kupić przyszłemu Młodemu, aby nie zapomniał tej imprezy do końca życia?

Prezent na kawalerski co wybrać ?

Nasza oferta upominków na wieczór kawalerski jest bardzo szeroka. W jednym miejscu znaleźć można wyjątkowe prezenty na wieczór kawalerski, które są śmieszne i personalizowane. Dzięki temu są to prezenty oryginalne, a przecież chodzi o to, aby wyróżnić jakoś mężczyznę, który za chwilę będzie głową rodziny. Nie jest wykluczone, że to jego ostatnie chwile spędzane z przyjaciółmi na tak hucznych imprezach. Poza tym, że wieczór kawalerski powinien być przygotowany perfekcyjnie i mieć dodatkowe atrakcje, to w jego trakcie przyszłemu Młodemu wręczyć trzeba najlepszy prezent. Taki, którego ten nie zapomni i będzie on ważny wśród otrzymanych upominków, zajmując miejsce w centralnej części regału lub na jednej z ważniejszych ścian w mieszkaniu.

Pomysły i gadżety na kawalerski

Gadżety na wieczór kawalerski mogą być bardzo różne. Świętującemu ostatnie wolne chwile mężczyźnie, podarować można na przykład zestaw kieliszków do wódki lub szklanki do whisky. A może by mu wręczyć jakiś śmieszny garnitur gwiazdy komiksu? Ilu gości na wieczorze kawalerskim, tak wiele pomysłów na wyjątkowy prezent. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję, zajrzyjcie do naszego serwisu, gdzie na pewno znajdziecie wiele podpowiedzi. W jednym miejscu zebrano bardzo różne prezenty na wieczór kawalerski, które wywołają uśmiech na twarzy kawalera.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody