Prezent na wieczór panieński

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Wróć do poprzeniej strony.

Oryginalne prezenty na wieczór panieński

Wieczór panieński to przede wszystkim dobra zabawa. Dla kobiety, która za chwilę zmieni stan cywilny, jest to ostatnia szansa na to, aby dobrze się zabawić, a przynajmniej tak wydaje się jej koleżankom. Jednak zabawa zabawą. Co kluczowe, wieczór panieński nie może odbyć się bez prezentów. Jakie upominki na wieczór panieński będą więc odpowiednie? Lepsze jest coś poważnego, a może śmiesznego, co zapadnie w pamięci przyszłej żony?

Pomysły na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński powinien być osobisty i oryginalny, ale przy tym również i zabawny. Kobiecie, która jest głównym aktorem tego widowiska, wręczany jest w trakcie szalonej imprezy w babskim gronie, a więc musi to być niezapomniana pamiątka. Dlatego dobre są bardzo różne i śmieszne gadżety, które zebraliśmy w naszej ofercie. Wymieniać można byłoby bez końca. Niektóre z nich to śmieszne koszulki, personalizowane plakaty i inne tym podobne upominki na wieczór panieński. Najważniejsze, aby wywołały one uśmiech na twarzy przyszłej Młodej. Musi to być coś, co znajdzie się w ważnym miejscu na jej półce czy ścianie w domu, a nie za chwilę wyląduję w koszu. Pamiątką z wieczoru panieńskiego może być też księga gości, w której znajdą się śmieszne, często "mądro-głupie" życzenia najbliższych koleżanek.

Akcesoria i gadżety na wieczór panieński

Do śmiesznych prezentów na wieczór panieński należy też skarbonka. Jednak nie byle jaka, ale np. skarbonka na botox. Jeżeli przyszła żona ma do siebie dystans, można jej zasugerować, aby już dzień po ślubie zaczęła zbierać na zabieg, który po kilku czy kilkunastu latach ją odmłodzi. Oczywiście są to prezenty z przymrużeniem oka, ale właśnie takie upominki na wieczór panieński cieszą się największym zainteresowaniem.

W naszej ofercie znajdziecie wiele upominków na wieczór panieński. Jedne są bardziej, inne mniej praktyczne, ale każdy jako prezent na taką uroczystość nadaje się znakomicie. Bez wątpienia z naszymi prezentami na wieczór panieński jeszcze długo nie zapomnicie tych szalonych kilku godzin. Zostanie on w Waszej pamięci, a pamiątką z niego będzie oryginalny upominek na wieczór panieński.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z produktami naszych partnerów, korzystaj z licznych rabatów
kartyszampankapelusz-imprezowyfajerwerkiburgerpizzabalonpantofelpiwotorbagrillmartinikapelusztort-urodzinowyprezentbalonyzaproszeniesukienkaboomboxhot-dogpinatagarniturciastkodmuchany-zamekmaskakwiatylodswieczkikula-discowinoglosnikciastko-1serpentynygitaraimprezaswiatelkazimne-ogniecukierekwhiskeymikrofonniespodzianka karta-prezent prezent-1 czekoladkifajerwerki-1choinkaprezent-2fajerwerki-2mazczapka-mikolaja wozekparapanna-mlodadziadektortsmoczekbutelkalozkomiloscsofa mikolaj podroz-poslubna rozamlodzi krawat babciadziadek-1 nowy-rokukonczenie-szkolykalendarztort-weselny balony-1kobieta mezczyzna dziadkowie para-1 smoczek-1 babcia-1 chlopiec butelka-niemowlaka dziweczynka wozek-dzieciecy wielkanocrocznicachrzest komuniazareczyny obraczkinowozency panna-mloda-1 podroz-poslubna-1 pan-mlody