wtorek, 23 lipiec 2024

Zwroty i reklamacje

Zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu Mirandum, informujemy, że nie jesteśmy sklepem internetowym ani producentem produktów oferowanych przez naszych partnerów.

Naszym celem jest jedynie prezentowanie ofert i porównywanie cen produktów z różnych sklepów internetowych. W związku z tym, nie zajmujemy się bezpośrednio procesem zwrotów i reklamacji, a każda taka kwestia musi być rozwiązana bezpośrednio z danym sprzedawcą.

W przypadku, gdy użytkownik chce dokonać zwrotu lub reklamacji, należy skontaktować się bezpośrednio z danym sprzedawcą, u którego zakupił produkt. W tym celu należy sprawdzić informacje na temat zwrotów i reklamacji na stronie sklepu internetowego, z którego dokonano zakupu. W większości przypadków, sprzedawcy oferują swoim klientom możliwość zwrotu lub wymiany towaru, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jednak, jeśli w trakcie procesu zakupowego użytkownik napotka na problemy lub nie będzie w stanie poradzić sobie z ewentualnymi zwrotami i reklamacjami, zachęcamy do skorzystania z usług pomocy konsumenta, które oferowane są przez różne organizacje oraz przez same sklepy internetowe. Warto również pamiętać o tym, że każdy użytkownik ma swoje prawa i jest chroniony przepisami prawa konsumenckiego, które określają warunki dokonywania zwrotów i reklamacji.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących procesu zwrotów i reklamacji, zachęcamy do skontaktowania się z danym sprzedawcą lub organizacją konsumencką. W przypadku pytań dotyczących działania serwisu Mirandum, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jako serwis internetowy, dbamy o dobre relacje z naszymi partnerami i staramy się zapewnić naszym użytkownikom najlepsze doświadczenia związane z korzystaniem z naszej strony internetowej. Wierzymy, że dzięki naszym usługom, użytkownicy zyskują łatwiejszy dostęp do informacji o produktach oraz mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, dokonując zakupów w różnych sklepach internetowych.

SIUP
TWÓJ KOSZYK 0
Okazje
Przeżycia

Dla solenizantów

Dla zakochanych

Na święta