piątek, 12 lipiec 2024

Prezent dla szefa i szefowej

  Jaki prezent dla szefa i szefowej W polskiej kulturze wręczanie prezentów swoim pracodawcom nie jest szczególnie powszechne. Niemniej jednak są tacy, którzy pamiętają o szefie czy szefowej i postanawiają wręczyć im prezent.

  94 / 94

  Jaki prezent dla szefa i szefowej

  W polskiej kulturze wręczanie prezentów swoim pracodawcom nie jest szczególnie powszechne. Niemniej jednak są tacy, którzy pamiętają o szefie czy szefowej i postanawiają wręczyć im prezent. Jaki upominek dla szefa będzie najlepszy, aby trafić w punkt i go nie urazić? Nie macie pomysłu na to, co podarować szefowej? Żaden problem. Mamy tak bogate portfolio prezentów dla pracodawców, że pośród nich na pewno znajdziecie prezent dla szefa w pełni mu odpowiadający. Na co postawić?

  Elegancki prezent dla szefa

  Zacznijmy od tego, że upominek dla szefa lub szefowej może być wręczony z kilku okazji. Najczęściej są to urodziny lub imieniny. Jednak na prezent dla szefa można postawić również z innej okazji, np. zdania egzaminu, sukcesu w negocjacjach, wejścia w wiek emerytalny itp. Możliwości jest wiele, tak samo sporo jest opcji prezentowych. Mamy prezenty dla szefów, które sprawią, że na pewno poczują się oni docenieni.

  Śmieszny prezent dla szefa

  Ważne, aby prezent dla szefa odpowiadał kanonom. Jeżeli relacje w firmie są formalne, dobry będzie skórzany portfel. Oczywiście taki z monogramem, który powinien przypaść do gustu pracodawcy. Z pewnością przyda mu się również grawerowany pendrive. Jako że każdy przedsiębiorca ma wiele spotkań biznesowych w swoim biurze, a szklanka whisky potrafi rozluźnić napięcie, dobrym wyborem będzie też szklana karafka.

  Jednak szefem jest nie tylko pracodawca. Często jest się członkiem jakiegoś zespołu, nie mając nawet dostępu do właściciela firmy, ale ponosząc odpowiedzialność przed kierownikiem czy dyrektorem. Prezent zależny jest tu od panujących w zespole relacji. Jeżeli są one stosunkowo luźne, a przełożony nie próbuje eksponować na każdym kroku swojego wyższego stanowiska, na pewno dobrze odbierze zabawny, a jednocześnie kreatywny prezent, jakim może być stylizowane zdjęcie na okładce jednego z największych światowych magazynów.

  Pomysł na prezent dla szefowej

  Wybierając prezent dla szefa, można też szukać niespodzianki na płaszczyźnie jego zainteresowań. Jeżeli jest to mężczyzna bardzo możliwe, że lubi wędkarstwo, a na pewno szybkie samochody. Pomyślcie więc nad weekendowym voucherem na bogatym w ryby łowisku czy kuponem na jazdę po torze wyścigowym. Kobieta szef na pewno nie pogardzi wizytą w SPA. Przy okazji będziecie mieć kilka dni spokojnej pracy bez paraliżującego Was wzroku pracodawcy na plecach

  SIUP

  TWÓJ KOSZYK 0

  Prezent z okazji

  Powrót

  Zakładany budżet

  Prezent dla

  Płeć

  Rodzaj prezentu

  Zainteresowania

  Producent

  Kategorie

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta