piątek, 12 kwiecień 2024

Prezent na 40 urodziny

  Jaki Prezent na 40 urodziny Jacy są 40-latkowie? Na ogół są to już osoby, które w jakiś sposób ustatkowały się życiowo, mają swoje mieszkania, rodziny

  22 / 22

  Jaki Prezent na 40 urodziny

  Jacy są 40-latkowie? Na ogół są to już osoby, które w jakiś sposób ustatkowały się życiowo, mają swoje mieszkania, rodziny i chętnie mogą w końcu oddać się swoim pasjom czy spróbować czegoś nowego. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie w tym wieku wielu ludzi zaczyna ponownie myśleć o sobie. Warto o tym pamiętać przy kupowaniu im prezentu na 40-urodziny. Z pewnością kwiaty dla 40-latki czy butelka dobrego alkoholu dla będącego w tym wieku mężczyzny, to nie wszystko, na co Was stać. Warto się nieco wysilić i postawić na wyjątkowe prezenty na 40. urodziny. Jakie prezenty dla czterdziestolatków będą więc najlepsze?

  Oryginalne pomysły i upominki na 40 urodziny

  Przed zakupem takiego prezentu warto zrobić mały wywiad. Jak wspomnieliśmy, wielu 40-latków musiało odłożyć swoje pasje ze względu na życie zawodowe czy prywatne. Być może jest to najlepszy czas, aby do nich wrócić. A może by tak spróbować czegoś nowego, co pozwoli im ponownie poczuć się jak wtedy, kiedy mieli naście lat? Warto więc popytać rodzinę solenizantów i na 40-urodziny sprezentować im coś naprawdę szczególnego.

  Z pewnością każdy mężczyzna ma w sobie coś z niepokornego chłopca. Dlatego w ich przypadku bardzo dobrze sprawdzają się prezenty na 40. urodziny, które podniosą w ich ciele adrenalinę. Doskonałym tego przykładem jest skok ze spadochronem, ale też lot paralotnią czy skok na bungee. Wielu nie ukrywa, że chętnie by tego spróbowało, ale jakoś nie było do tego okazji. Czy, aby na pewno? Teraz więc taka okazja się pojawia. Miłośnik motoryzacji jak ryba w wodzie poczuje się natomiast na torze wyścigowym. Kilka okrążeń wyścigowym za kierownicą Ferrari czy Lamborghini jest warte o wiele więcej niż butelka alkoholu, nawet jeżeli jest to naprawdę wytrawny trunek. Skoro jesteśmy już przy alkoholach, pomysłem może być też voucher na degustację win. Większość mężczyzn lubi bardziej wyskokowe alkohole, ale jeśli w przypadku Waszego solenizanta jest inaczej i odróżnia on w smaku i zapachu wino białe od czerwonego, to kupon na degustację win będzie mu odpowiadał.

  Najlepsze trafione prezenty na 40 urodziny

  Dobre prezenty na 40-urodizny dla kobiet to vouchery do SPA, gabinetów masażu czy salonów kosmetycznych. Co bardziej romantyczni mężczyźni, szukający prezentu dla 40-letniej kobiety swojego życia, mogą podarować jej gwiazdkę z nieba. Wystarczy wybrać gwiazdę jednej z konstelacji i nazwać ją jej imieniem. Prawda, że romantyczne?

  SIUP

  TWÓJ KOSZYK 0

  Prezent z okazji

  Powrót

  Zakładany budżet

  Prezent dla

  Płeć

  Rodzaj prezentu

  Zainteresowania

  Producent

  Kategorie

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta