środa, 24 lipiec 2024

Prezent na Dzień Mężczyzny

  Najlepsze Prezenty na Dzień Mężczyzny Każdy wie, kiedy przypada Dzień Kobiet. Tak dobrze nie jest natomiast z Dniem Mężczyzn, który w Polsce przypada…

  Wyświetlane: 196 z 151

  Najlepsze Prezenty na Dzień Mężczyzny

  Każdy wie, kiedy przypada Dzień Kobiet. Tak dobrze nie jest natomiast z Dniem Mężczyzn, który w Polsce przypada dwa dni później, czyli 10 marca. Skoro wiecie już, kiedy wręczyć prezenty mężczyznom, warto być może pomyśleć o tym, aby w jakiś sposób uhonorować osobników płci męskiej w swojej rodzinie, ale też kolegów z pracy czy pracodawców. Jaki prezent na Dzień Mężczyzn wybrać?

  Oryginalny i wyjątkowy upominek na dzień mężczyzny

  Wiele zależy oczywiście od tego, jaki jest stosunek pomiędzy solenizantem a osobą wręczającą mu prezent. Nie zawsze może to być śmieszny upominek, który zostanie przyjęty z uśmiechem na twarzy i z dużym dystansem. Tak jest między innymi w przypadku fartuchów, które dla mężczyzn mogą być pewną obrazą, bo wielu z nich nie czuje się najlepiej w kuchni, a przynajmniej się do tego nie przyznaje. Zresztą taki upominek może być powodem drwin ze strony kolegów. Co innego grawerowany kufel, karafka na alkohol, skórzana męska kosmetyczka, zawsze przydatny otwieracz do piwa, zestaw śmiesznych kieliszków do wódki, piersiówka i wiele innych tym podobnych gadżetów.

  Można być jednak nieco bardziej oryginalnym i postawić na wyjątkowy prezent na Dzień Mężczyzn. Niemal każdy facet ma w sobie coś z wariata i lubi adrenalinę. Dlatego powinien być zadowolony z vouchera na skok na bungee, lot paralotnią czy skok ze spadochronem. Nawet jeśli będzie się obawiał takiej formy rozrywki, niemal na pewno nie przyzna tego przed swoimi bliskimi, bo przecież nie może wyjść na tchórza. Bardziej przyziemnym i z pewnością trafionym prezentem będzie też kupon na jazdę sportowym samochodem po torze wyścigowym lub kurs żeglowania. Kilkadziesiąt minut za kierownicą szybkiego, nowoczesnego samochodu sprawi, że poczuje się on jak dziecko i długo tego nie zapomni. Zwłaszcza jeżeli na co dzień nie ma tak wspaniałego auta.

  W naszej ofercie prezent dla mężczyzny znajdzie każdy, bez względu na stopień pokrewieństwa z obdarowywanym mężczyzną, jego wiekiem i swoimi możliwościami finansowymi. Wybór jest tak szeroki, że w zasadzie ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Pamiętajcie więc, że kreatywność jest dziś w cenie i warto, aby były to oryginalne i wyjątkowe prezenty na Dzień Mężczyzny.

  SIUP
  TWÓJ KOSZYK 0

  Prezent z okazji

  Powrót

  Zakładany budżet

  Prezent dla

  Płeć

  Rodzaj prezentu

  Zainteresowania

  Producent

  Kategorie

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta