Prezent na 60 urodziny

  3 / 3

  Jaki prezent na 60 urodziny

  60 urodziny w żadnym razie nie muszą oznaczać, że dla solenizantów podarować można tylko kwiaty czy czekoladki. Akurat jest to dobry wiek na to, aby zrealizować przynajmniej jedną ze swoich pasji. Oczywiście można być mniej spektakularnym i wybierając prezenty na 60-uroziny, poruszać się w zakresie upominków o wiele bardziej standardowych. Jakie prezenty na 60. urodziny będą więc najlepsze?

  Z pewnością wiele zależy tutaj od samego jubilata, a dokładniej od jego stylu życia. Nie ma jednak powodów do tego, aby ludziom aktywnym ofiarować prezenty, które tylko zapełnią domową półkę i będą zbierać kurz. O ile ekskluzywna i ładnie zapakowana broń biała może być ciekawym dodatkiem, o tyle personalizowane figurki już niekoniecznie. Jeżeli 60-letni solenizant lubi aktywnie spędzać czas, być może odważy się na skok ze spadochronem lub lot paralotnią czy balonem. Nikt nie powiedział, że po 60. roku życia nie można realizować swoich pasji, a takie emocjonujące i ekscytujące chwile chciałoby przeżyć wielu mężczyzn, ale wcześniej z różnych powodów nie mogli zrealizować swoich marzeń.

  Najlepszy prezent dla 60 latka na urodziny

  60-latkowie często mają już wszystko i niczego im nie brakuje. Jedyne, na co można wpłynąć, to na ich uczucia. Dlatego w przypadku ich dzieci czy wnuków dobrym pomysłem będzie obraz lub ramka z podziękowaniami za wszystko od wychowania po wartości, którymi dziś kierują się w życiu. A może być tak jednak wspólne zdjęcia czy naprawdę duże drzewo genealogiczne?

  Dobre prezenty dla 60-latków to również wszelkiego rodzaju wycieczki. Jedni mogą wybrać się do SPA na Mazurach, inni natomiast dostać karnet na rejs po największych polskich jeziorach, a jeszcze inni otrzymać wycieczkę zagraniczną. Ile prezentów, tyle możliwości. Mamy coś na romantyczne wypady dla seniorów do Paryża, ale też safari w Afryce.

  Wyjątkowe i unikalne prezenty na 60 urodziny

  Z pewnością znajdziecie tu wyjątkowe prezenty na 60 urodziny. Nie tylko dla najbliższych, ale też 60-latków będących znajomymi w pracy czy przyjaciółmi. Najważniejsze, aby nie pozwolić zapomnieć takim ludziom, że nadal mogą wiele. Wystarczy trochę chęci i… szczególny prezent na 60. urodziny.

  SIUP

  TWÓJ KOSZYK 0

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta