piątek, 12 lipiec 2024

Prezent na 50 urodziny

  Jaki prezent na 50 urodziny 50-latkowie to osoby, które mogą czuć niepokój z uwagi na swój wiek. Warto przypomnieć im więc o tym, że 50. lat to nic takiego

  6 / 6

  Jaki prezent na 50 urodziny

  50-latkowie to osoby, które mogą czuć niepokój z uwagi na swój wiek. Warto przypomnieć im więc o tym, że 50. lat to nic takiego i jest to dobra okazja do tego, aby zrobić coś w swoim życiu i zacząć się w jakiś sposób realizować. Zwłaszcza że zazwyczaj nie ciążą już na nich obowiązki rodzinne, a przynajmniej mają spokój ze zmianą pieluch. Ustabilizowane jest też ich życie zawodowe, a finanse są pod kontrolą. Jaki prezent na 50-urodziny będzie w związku z tym najlepszy?

  Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

  Co najważniejsze, 50-latkom kupić można w zasadzie wszystko. Osoby w tym wieku cieszą się z prezentów oryginalnych, o których nawet nie myśleli, ale także i drobnych upominków. Nie ma co jednak iść na łatwiznę. Dlatego warto się postarać i postawić na coś szczególnego, obdarowując 50-latków prezentami, po których zrobi im się naprawdę miło. O tym, jaki prezent na 50. urodziny będzie najlepszy, wpływ ma także powiązanie pomiędzy solenizantem a osobą, która go obdarowuje. Im mniej znany jest jubilat, tym prezent powinien być bardziej neutralny. Oczywiście, wybierając prezent dla 50-latków na urodziny, warto również kierować się upodobaniami jubilata.

  Neutralne prezenty na 50-urodziny to na przykład grawerowane świeczniki, statuetki, pięknie pakowane czekoladki, zegary, obrazy i inne tym podobne przedmioty, które znajdą zastosowanie w mieszkaniu solenizanta czy solenizantki. Równie dobrze może to być jednak coś o wiele bardziej oryginalnego. Nawet w przypadku prezentów mniej odważnych, postawić można na piękną kuszę czy inną broń białą, np. ładnie zapakowane noże, które będą z dumą zdobiły kominek czy ścianę w salonie. Kobiety nie pogardzą natomiast kryształami. Nawet w tym wieku założenie naszyjnika z dużym kryształem Swarovskiego nie jest niczym dziwnym.

  Oryginalne i śmieszne prezenty urodzinowe na 50

  Oczywiście mamy też oryginalne prezenty na 50. urodziny. Doświadczony mężczyzna z pewnością z wielką ochotą nauczy się driftu czy przejedzie się super szybkim samochodem po torze wyścigowym. A może jest on tak zapalonym miłośnikiem wrażeń, że będzie chciał skoczyć ze spadochronem? Czemu nie, a przecież to nie wszystko, bo poza tym podarować można mu kurs strzelania, lot paralotnią i wiele więcej.

  Nieco mniej odważne są w tym wieku kobiety, ale wizyta w SPA na pewno zrobi im bardzo dobrze i pozwoli odzyskać nieco sił. Z pewnością wiele miłych wspomnień przywoła u nich też wycieczka, która pozwoli zapomnieć o trudach dnia codziennego.

  SIUP

  TWÓJ KOSZYK 0

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta