Prezent na dzień nauczyciela

  Wyświetlane: 132 z 44

  Prezenty na Dzień Nauczyciela

  Dzień Nauczyciela, a w zasadzie Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest w Polsce 14 października. Obchodzi się go od 1972 roku i jest to najlepsza okazja, aby wręczyć prezenty swoim nauczycielom. Zwłaszcza że wielu pedagogów patrzy na takich uczniów przychylniejszym okiem, choć nie powinno mieć to miejsca. Ludzka natura jest jednak daleka od ideału i każdy obdarowany jakimś upominkiem – chce czy nie – takiego darczyńcę ocenia nieco inaczej. Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela są najlepsze i najpopularniejsze? A może jest coś, czego nie należy wręczać nauczycielom?

  Oryginalny prezent na dzień nauczyciela dla wychowawcy

  Prezenty dla nauczycieli są bardzo różne. Bardzo często są to bukiety kwiatów czy czekoladki, co w przypadku kobiet jest zrozumiałe. Każda kobieta lubi otrzymywać słodkość i kwiaty, a nauczycielki nie są tu żadnym wyjątkiem. Jednak możliwości na płaszczyźnie prezentów dla pedagogów są o wiele większe. Doskonałym tego potwierdzeniem jest nasz serwis, gdzie każdy znajdzie te mniej, ale i bardziej oryginalne prezenty dla nauczycieli. Co wypada im wręczyć poza kwiatami, bombonierkami czy czekoladkami?

  Często wystarczająca będzie oryginalna kartka z dedykacją, choć jeszcze lepiej, jeżeli jest to nieco bardziej praktyczny przedmiot. O czym mowa? Na przykład o zegarze z grawerem czy filiżance z dedykacją. Są to prezenty personalizowane, co już samo w sobie czyni je wyjątkowymi. Oznacza to, że osoby wręczające takie upominki na Dzień Nauczyciela musiały się nieco postarać i wykazać kreatywnością, a ta doceniana jest przez każdego pedagoga bez wyjątku. Jako że nauczyciel potrzebuje dobrego kalendarza czy notatnika, one również sprawdzą się jako prezent dla pedagoga.

  Nie ulega więc wątpliwości, że 14 października to dobry dzień na to, aby okazać szacunek swojemu nauczycielowi i się nieco zastanowić nad wyborem dla niego prezentu. Zwłaszcza że rok szkolny tak naprawdę dopiero rozkręca się na dobre i do jego zakończenia droga daleka. Kto wie, może oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela zdecyduje o Waszej wyższej ocenie na koniec roku, a nawet, choć o tak słabe wyniki nauki Was nie podejrzewamy, promocji do następnej klasy

  SIUP

  TWÓJ KOSZYK 0

  Prezent z okazji

  Powrót

  Zakładany budżet

  Prezent dla

  Płeć

  Rodzaj prezentu

  Zainteresowania

  Producent

  Kategorie

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta