sobota, 15 czerwiec 2024

Prezent na 18 urodziny

  Nie wiesz jaki wybrać Prezent na 18 urodziny ? Wejdź na naszą stronę i sprawdzać setki najlepszych propozycji na prezent lub upominek

  Jaki prezent na 18 urodziny wybrać ?

  Dzieciństwo to nie tylko czas beztroski. To również wyczekiwanie na 18. urodziny, które otwierają przed młodym człowiekiem drzwi na świat. Już sama „osiemnastka” jest swego rodzaju nagrodą dla solenizanta, który wchodzi w dorosłość. To ten czas, kiedy wyrabiamy dowód osobisty, staramy się o prawo jazdy, czy w końcu samodzielnie możemy kupić piwo. 18. urodziny to również czas do świętowania tego szczególnego dla każdego wieku. Skoro jest przyjęcie, muszą być też i prezenty. Co kupić na „osiemnastkę? Jakie prezent na 18. urodziny będzie najlepszy?

  Prezenty na 18 dla dziewczyny i chłopaka

  Szukanie prezentu dla jubilata, który obchodzi 18-urodziny, nie jest niczym łatwym. Z jednej strony może to być upominek śmieszny, który budzić ma poczucie humoru, ale jest mało przydatny i tylko przypomina o tej symbolicznej dla solenizanta dacie oraz organizowanym przez niego przyjęciu. Pokazuje też, że pewien czas się skończył i trzeba nieco poważniej pomyśleć o życiu, jakby to w tym wieku nie wyglądało. Z drugiej strony, prezenty mogą być niezwykle cennymi upominkami czy w końcu zwykłą „kopertą” ze znajdującą się w niej gotówką.

  Wyjątkowe pomysły na 18 urodziny

  Osobiście, jesteśmy zdania, że powinien to być wyjątkowy i niezapomniany prezent na 18-urodziny. Takie też propozycje znajdziecie w naszej ofercie. W jednym miejscu są prezenty, które dorosłemu już przecież solenizantowi z wysoko podniesioną głową podarować mogą przyjaciele, znajomi, koledzy i koleżanki z klasy, ale też rodzina: rodzince, wujkowie, dziadkowie czy rodzeństwo.

  Śmieszne i oryginalne

  Dążyliśmy wszystkimi siłami, aby zebrać tu bardzo różne prezenty. Udało nam się to w 100%. Mamy tu śmieszne gadżety, ale i prezenty znacznie poważniejsze, które pozwolą dorosłej, ale przecież wciąż młodej osobie się rozwijać, realizować się w swoich pasjach i oddawać się ulubionemu hobby. Z jednej strony są to kursy, z drugiej wycieczki czy inne atrakcje, którymi nie pogardziłaby nawet osoba znacznie bardziej „doświadczona”. A może dobrym wyborem będzie voucher na tor wyścigowy? Ten zrealizowany zostanie dopiero po uzyskaniu prawa jazdy, ale nikt nie pogardzi takim upominkiem. Jedno jest pewne. Mamy prezenty na 18-urodziny, które zwalają z nóg. O to chyba w tym wszystkim chodzi, prawda?

  SIUP

  TWÓJ KOSZYK 0

  Prezent z okazji

  Powrót

  Zakładany budżet

  Prezent dla

  Płeć

  Rodzaj prezentu

  Zainteresowania

  Producent

  Kategorie

  Okazje
  Przeżycia

  Dla solenizantów

  Dla zakochanych

  Na święta